Alfred Wahlberg oljemålning

513090

ALFRED WAHLBERG (1834-1906): Kustby i månsken
signerad Alfr. Wahlberg, olja på duk, 60 x 92 cm

Smärre krackelyrer

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Alfred Wahlberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3746126
10 000
3745843
9 800
3745842
5 200
3744334
5 000
3743474
1 300

Slutpris SEK:
10 000
1 009 EUR, 1 198 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.