Josefina Holmlund, Mölle hamn

511603

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Mölle hamn, signerad och daterad J Holmlund 93, olja på duk, 61 x 91 cm.

Konst, Äldre måleri

Rum 15

Josefina Holmlund, Mölle hamn

Budhistorik (36 bud)
3763099
26 000
3762983
25 000
3763094
25 000
3762983
24 000
3763091
23 000

Slutpris SEK:
26 000
2 363 EUR, 2 730 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.