Ostronplockare

509639

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Danmark, 1870-tal): Ostronplockare, signerad K.D. Hilbier -70, olja på duk, ca 67x58 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Ostronplockare

Budhistorik (12 bud)
3715461
1 600
3714062
3714062
3701931
3714061

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.