Blomsterstilleben 1800-tal

508412

JOHAN LAURENTZ JENSEN, hans art (Danmark, 1800-1856): Blomsterprakt i urna, olja på pannå, ca 40x30 cm

Repa, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Blomsterstilleben 1800-tal
Budhistorik (32 bud)
3713576
5 200
3712172
5 000
3713575
4 800
3712172
4 600
3713574
4 400

Slutpris SEK:
5 200
508 EUR, 594 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.