Jacob Hägg etsning

507503

JACOB HÄGG (1839-1931): "Santisima Trinidad", signerad J hägg, daterad i trycket 1913, etsning, 63x48 cm

Gulnad

Rum 6

Jacob Hägg etsning

Budhistorik (40 bud)
3693630
3693221
3 800
3692824
3 600
3693210
3 600
3692824
3 400

Slutpris SEK:
404 EUR, 479 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.