Banektt gustaviansk stil

507322

BANKETT, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, dekor i pastellage, sitthöjd ca 48, längd 68 cm

Smärre ytskador

Möbler, Stolar

Rum 6

Banektt gustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
3690431
1 700
3687900
1 600
3687899
3687898
1 400
3687897
1 300

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.