Gunnar Wallin fotografi

507065

GUNNAR WALLIN (född 1936): Snömannen, Norrlandsgatan 50-talet, signerad och numrerad på bakstycket Gunnar Wallin 5/20, digital print, 39x29 cm

Fotografi

Fack 10

Gunnar Wallin fotografi

Budhistorik (29 bud)
3690932
4 800
3690931
4 600
3690929
4 400
3690928
4 200
3690912

Slutpris SEK:
4 800
484 EUR, 575 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.