Bertil Gadö oljemålning

506932

BERTIL GADÖ (1916-2014): Geometrisk komposition, signerad och daterad Gadö 08, olja på duk, ca 55x130

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bertil Gadö oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3687744
950
3687666
900
3687664
850
3687662
3687661
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 250 kr.