Vyatcheslav Shmagin oljemålning

506882

VYATCHESLAV SHMAGIN (född 1951): Figurkomposition, signerad och daterad -91, olja på duk, ca 82x120 cm

Rum 9

Budhistorik (18 bud)
3688554
1 300
3688271
3687056
3684106
3684104
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.