Stolar rokokostil

506806

STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, rokokostil, skuren dekor av rocailler, vitmålad, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar rokokostil

Budhistorik (23 bud)
3688470
1 700
3687093
1 600
3687058
3687092
3687058
1 400

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.