Staphan Sedlasec oljemålning

506804

STEPHAN SEDLASEC (Österrike, 1868-1936), rokokoexteriör med dam i bärstol, signerad Stephan Sedlasec, olja på duk, ca 80 x 53 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 33

Staphan Sedlasec oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3688640
5 200
3688635
5 000
3682434
3 200
3678653
3677120

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.