Spegel

506779

SPEGEL, 1800-talets slut, förgylld, dekor i pastellage, ca 50x80 cm

Dekorskador

Speglar

Rum 5

Spegel

Budhistorik (8 bud)
3688501
650
3688499
600
3688496
550
3688493
500
3687994
450

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.