Barnbyrå 1800-tal

506755

BARNBYRÅ, 1800-talets slut, gråmålad, tre lådor, höjd 54, 32x31 cm

Möbler, Barnmöbler

Rum 21

Barnbyrå 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
3696222
1 700
3690982
1 600
3696218
3690982
1 400
3687803
1 300

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.