Stolar

506726

THONET, stolar, 2 st, 1900-talets början, grönmålade, märkta Kohn, sitthöjd 47,5 cm

Slitage, senare bemålade

Möbler, Stolar

Rum 4

Stolar

Budhistorik (12 bud)
3685627
3675545
3682536
950
3675545
3682535
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.