Olle Hjortzberg blandteknik

506711

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Fasadstudie, signerad och daterad OH -26, blandteknik, 40x222 cm

Tavelvagn 2

Olle Hjortzberg blandteknik

Budhistorik (6 bud)
3688525
550
3687447
500
3685201
450
3684993
3677301

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.