Carl J. Alexandersson Vinterlandskap

506709

CARL J. ALEXANDERSSON (1897-1941): Vinterlandskap, signerad och daterad Carl J. Alex 1931, olja på duk, ca 73x92 cm

Rum 15

Budhistorik (6 bud)
3688347
3684285
750
3684277
700
3684276
600
3672743
550

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.