Boris Smirnov-Rusetsky pastell

506688

BORIS SMIRNOV-RUSETSKY (1905-1993): Stenigt landskap, monogramsignerad och daterad -87, pastell, ca 69x95cm

Rum 22

Budhistorik (4 bud)

3688583
1 900
3688582
1 400
3688266
3672748

Slutpris SEK:
1 900
192 EUR, 228 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.