Matbord teak

506685

MATBORD, 1950/60-tal, teak, ben i svärtat trä, höjd 74, 130x80 cm, 2 iläggsskivor ā 41 cm vardera

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 22

Matbord teak

Budhistorik (31 bud)
3689161
5 200
3689164
5 000
3689161
4 800
3686171
4 600
3689160
4 600

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.