Taklampor

506675

TAKLAMPOR, 6 st, 1900-talets mitt, bemålad plåt, höjd 13 cm

smärre bucklor och färgbortfall

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 10

Taklampor

Budhistorik (28 bud)
3688097
3689455
2 800
3688097
2 600
3689453
2 400
3688097

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.