Monica Lorentzon oljemålning

506670

MONICA LORENTZON (född 1940): Stilleben, signerad M. Lorentzon, olja på pannå, ca 70x100 cm

Fack 30

Monica Lorentzon oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3688488
3681091

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.