Olle Svanlund oljemålning

506658

OLLE SVANLUND (1909-1966): Abstrakt komposition, signerad och daterad Olle Svanlund -66, olja på pannå,ca 42x35 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Olle Svanlund oljemålning
Budhistorik (2 bud)

3688246
3688245

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.