Slaglåspistol

506085

SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, oktagonalt kammarstycke, längd ca 23 cm

Slitage, laddstake saknas, fungerar ej

Vapen/Medaljer

Monter 7

Slaglåspistol

Budhistorik (10 bud)
3688254
3687862
750
3688253
700
3687862
650
3684436
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.