Stig Lindberg litografi

505506

STIG LINDBERG (1916-1982), Skönheten och odjuret, signerad och daterad Stig L -77 i trycket, onumrerad, litografi, motivmått ca 26,5 x 19 cm

Fack 37

Stig Lindberg litografi

Budhistorik (14 bud)
3676087
3676036
3663796
3676021
3663796
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.