Jim Dine

505250

JIM DINE (född 1935): ur Ten Winter Tools, litografi med handkolorering, 1973-89, signerad, numrerad och daterad J. Dine 15/18, 1973-89, S. 60 x 45 cm

LITTERATUR: jfr Williams Colege 109

Geijersgatan 14, Göteborg

Jim Dine
Budhistorik (12 bud)
3687813
6 000
3687812
5 600
3687698
4 400
3686814
3686187
3 800

Slutpris SEK:
6 000
605 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.