Lennart Rodhe litografi

505150

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1998, 115/120, färglitografi, 54x45 cm

Fack 11

Lennart Rodhe litografi

Budhistorik (17 bud)
3675016
3674912
3675014
3674912
950
3675013
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.