Hugo Zuhr oljemålning

504887

HUGO ZUHR (1895-1971): Landskap, monogramsignerad, daterat a tergo1947, olja på duk, ca 27x46 cm

Fack 44

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3690586
1 600
3690027
3687248
1 400
3689626
1 400
3687248
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 192 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.