Design Yuya Nagahata

502632

YUYA NAGAHATA, Tokyo, Japan, 5 plagg, siden, uppsydda av delvis vintagekimonos, 1990-tal, stl enl etikett M
Historik: Dessa kläder designades av Yuya Nagahata för Boutique Yuya i Roppongi, Tokyo där Yuya ofta använde sig av vintagekimonos i sin skräddarkonst

slitage

Fashion, Design

Visas på begäran

Design Yuya Nagahata

Budhistorik (19 bud)
3688533
1 300
3688344
3688532
3688344
3688531
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.