Terriner i glas

Föregående | Översikt | Nästa

502237

TERRINER, 1 par, i glas, med lock och fat, Waterford, Irland, slipad dekor, längd ca 20, höjd 20 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 28

502237 - Terriner i glas
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Terriner i glas

Budhistorik (25 bud)
3630308
3630307
1 900
3630306
1 800
3630305
1 700
3630304
1 600

16 timmar 56 minuter kvar
Avslutas 2017-11-20
15:32   (16:32 )
AKTUELLT BUD SEK:
204 EUR, 237 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer