Miniatyrbyrå

Föregående | Översikt | Nästa

501613

MINIATYRBYRÅ, 1700-tal, senbarock, tre lådor med bukig profil, trä, imitationsmålad valnöt, höjd ca 22, samt 12 x 22 cm.

Senare bemålning, bruks och åldersrelaterat slitage.

Diverse, Allmoge

Monter 2

501613 - Miniatyrbyrå
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Miniatyrbyrå

Budhistorik (23 bud)
3631604
2 400
3625046
3625046
1 600
3628871
3625046
1 400

6 timmar 9 minuter kvar
Avslutas 2017-11-18
20:52   (21:52 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer