Bokhylla funkis

501532

BOKHYLLA, 1930-tal, funkis, kromad stomme, svartlackerade hyllplan, höjd ca 100, 125x35 cm

Bruksslitage, ytskador

Möbler, Hyllor

Rum 6

Bokhylla funkis

Budhistorik (27 bud)
3635343
3635214
3 800
3628801
3 600
3634784
3 600
3628801
3 400

Slutpris SEK:
408 EUR, 474 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer