Olle Ohlsson oljemålning

501188

OLLE OHLSSON (född 1928): Havsmotiv med båt, signerad och daterad Olle Ohlsson 1997, olja på duk, 54x65 cm

Fack 4

Olle Ohlsson oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3633361
3633390
1 900
3633361
1 800
3633389
1 700
3633361
1 600

Slutpris SEK:
204 EUR, 237 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer