Conrad Selmyhr oljemålning

501185

CONRAD SELMYHR (Norge, 1877-1944): Marint motiv, olja på duk, signerad Conrad Selmyhr 1905, ca 60 x 100 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Conrad Selmyhr oljemålning
Budhistorik (6 bud)
3633833
3623717
3617732
3617590
3616383

Slutpris SEK:
123 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer