Sydamerikansk skola 1700-tal

501117

SYDAMERIKANSK SKOLA (1700-tal): Maria, olja på duk, ca 84x70 cm

skador, färgbortfall, duklagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 17

Sydamerikansk skola 1700-tal

Budhistorik (24 bud)
3634105
3634055
3630915
1 900
3633029
1 800
3630915
1 700

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer