Åke W Andersson oljemålning

501067

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): ''Dagen och natten'', signerad, olja på duk, ca 180x80 cm

Rum 9

Åke W Andersson oljemålning

Budhistorik (26 bud)
3633439
5 800
3633433
5 600
3633437
5 400
3633433
5 200
3633430
5 000

Slutpris SEK:
5 800
592 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer