Åke W Andersson oljemålning

501063

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): ''Sommerbild'', signerad, olja på duk, ca 110x90 cm

Rum 22

Åke W Andersson oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3633766
3633764
1 900
3633749
1 800
3633672
1 700
3633748
1 700

Slutpris SEK:
204 EUR, 237 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer