Åke Wilhelm Anderssson

501061

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): ''Sommarlandsakp mera kvarn'', signerad åwa, olja på duk, ca 81x130 cm

Tavelvagn 2

Åke Wilhelm Anderssson

Budhistorik (3 bud)

3633761
3633471
3632371
500

Slutpris SEK:
153 EUR, 178 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer