Kista 1700-tal

501043

KISTA på benställning, 1700-tal, bestad, beslag i metall, höjd inkl. beställning 51, kistans höjd 30, 64x52 cm

Slitage, och sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Kista 1700-tal

Budhistorik (28 bud)
3633287
2 600
3633285
2 400
3633282
3633278
3633265
1 900

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 308 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer