S O Rundgren oljemålning

501002

STEN OSCAR RUNDGREN 1931-2013), "Krysantemum", signerad SR, a tergo daterad -03, olja på duk, ca 55x64cm

Fack 13

S O Rundgren oljemålning

Budhistorik (35 bud)
3633845
3 400
3633484
3 200
3633612
3 200
3633484
3633610
2 800

Slutpris SEK:
3 400
347 EUR, 403 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer