S O Rundgren oljemålning

501000

STEN OSCAR RUNDGREN 1931-2013), "Sommar", monogramsignerad SR, a tergo daterad -10, olja på duk, ca 100x90 cm

Rum 9

S O Rundgren oljemålning

Budhistorik (29 bud)
3633052
5 600
3633050
5 400
3631844
5 200
3632950
5 000
3631844
4 400

Slutpris SEK:
5 600
572 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer