Natan Johanssoon oljemålning

500984

NATAN JOHANSSON (1893-1951): Landskapsmotiv signerad och daterad Natan Johansson 39, olja på pannå, 27x34 cm

färgfläckar

Tavelvagn 2

Natan Johanssoon oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3634063
1 300
3632921
3632317
3626070
3632316
950

Slutpris SEK:
1 300
133 EUR, 154 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer