Marianne Ågren oljemålning

500983

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Kvinna i röd klänning, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 135x95 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3633474
5 400
3633327
5 200
3633074
5 000
3632208
4 800
3632204
4 600

Slutpris SEK:
5 400
551 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer