Dosor Skål silver 1900-tal

500970

DOSOR, SUPPKOPPAR, SKÅL, SALT/PEPPARSTRÖARE, FAT, SERVETTRINGAR, silver, 11 dlr, vikt ca 446 g

Slitage, skador, bucklor, gravyrer

Silver

Monter 19

Dosor Skål silver 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

3632303
1 400
3625205
1 300
3625205
3616028

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer