Peter Dahl färglitografier

500936

PETER DAHL (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 44/250, bladstorlek 63x47 cm; oramade

Rum 9, Vagga 2

Peter Dahl färglitografier

Budhistorik (12 bud)
3633398
3 600
3631156
3 400
3631014
3 200
3628180
3628177
2 800

Slutpris SEK:
3 600
368 EUR, 427 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer