Otto Lindberg oljemålning

500862

OTTO LINDBERG (1880-1955): Fiskare i aftonrodnad, signerad och daterad Otto Lindberg 1927, olja på duk, 65 x 120 cm

Fack 5

Otto Lindberg oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3633603
2 800
3633578
2 600
3632998
2 400
3632895
3628863

Slutpris SEK:
2 800
286 EUR, 332 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer