Karl Axel Pehrson färglitografi

500838

KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Hästödlor, signerad K.A. Persson 91, HC IV/XC, färglitografi, bildmått ca 41x33 cm

Tavelvagn 2

Budhistorik (8 bud)
3633959
900
3626116
850
3632642
850
3626116
3616176
750

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer