Bengt Fransson oljemålning

500815

BENGT FRANSSON (född 1935): "Flanörer i staden", signerad, olja på duk, ca 35x27 cm

Fack 32

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3633684
4 800
3633736
4 600
3633684
4 400
3633732
4 200
3633684
3 600

Slutpris SEK:
4 800
490 EUR, 569 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer