Väggapliquer

500812

VÄGGLAMPOR, 2+1, 1900-talets mitt, teak respektive ek, fartygsratten för av/ på stängning genom att vrida på ratten, höjd 25 cm

Skärm med skador, en fartygsratt lagad

Belysning, Vägglampor, Nautica/Technica, Diverse

Rum 7, Hylla 4

Väggapliquer

Budhistorik (5 bud)
3631522
3627669
1 400
3623736
3620083
3617319
500

Slutpris SEK:
153 EUR, 178 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer