Bykgryta/ ytterfoder

500640

BYKGRYTA/YTTERFODER, 1900-tal, mässing, hänkel i svärtat smide, benställning i svärtat järn, diameter ca 51, höjd exklusive hänkel inklusive benställning ca 40 cm

Slitage, mindre bucklar

Diverse, Metall

Rum 4

Bykgryta/ ytterfoder

Budhistorik (22 bud)
3627477
1 700
3627253
1 600
3622311
3627251
1 400
3622311
1 300

Slutpris SEK:
1 700
174 EUR, 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer