Anshelm Dahl oljemålning

500206

ANSHELM DAHL (1897-1964): Försommar landskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, 45x65 cm

Anshelm Dahl oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3632527
950
3630961
3616554

Slutpris SEK:
950
97 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer