Jim Dine

500192

JIM DINE (USA, född 1935): Saw - Kunsthalle Bern, 1971, signerad i blyerts, litografisk poster, ca 78x56 cm

Oramad, skador

Rum 9, Vagga 1

Jim Dine
Budhistorik (8 bud)
3633088
900
3633073
850
3633073
700
3633086
650
3633073
450

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer